Жителі Лисичанська, що на Луганщині вимагають від правоохоронних органів притягнути до відповідальності колаборанта Сергія Дунаєва за сприяння сепаратизму

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Screenshot_17 - копия

Мешканці міста Лисичанськ вимагають, щоб народного депутата України від «Оппоблоку», колишнього «регіонала» та мера Лисичанська Сергія Дунаєва притягнули до кримінальної відповідальності за вчинення ним злочинів на шкоду інтересам України.

В 2014 році Сергій Дунаєв забезпечував кришування бойовиків, які захопили Луганську СБУ і перешкоджав штурму будівлі українськими правоохоронцями.

Не раз відкрито висловлювався на підтримку бойовиків ЛНР, навесні 2014 року доручав Байрамову (в той час офіційно був помічником Сергія Дунаєва) допомагати бойовикам ЛНР організовувати проведення незаконного референдуму 11 травня 2014 року.

В даний час Сергій Дунаєв є народним депутатом від фракції «Опозиційний блок» і не приховує своїх симпатій до проросійських збройних формуваннь. 9 травня 2015 року, виступаючи на мітингу в Лисичанську, Дунаєв назвав бойовиків ЛНР «героями», а уряд України — маріонеткою МВФ.

За його словами, нинішня війна, звана АТО, відкинула економіку України на десятки років назад. При цьому нардеп не уточнив, хто саме несе відповідальність за початок війни і не сказав ні слова про участь в конфлікті російських військ.


Интернет реклама УБС

Предыдущий Ребенку требуется помощь!
Следующий Обнародовано очередное видео, доказывающее, что Сергей Дунаев поддерживал сепаратизм
x

Читать также...

Лисичанский троллейбусный скандал набирает оборотов- мэрия заявляет о выделении 1,9 млн. грн

  19 октября сайт zaraz.info опубликовал информацию о том, что в Лисичанске с 1 ноября 2016 года будет прекращено движение троллейбусов, в связи с задолженностью за электроэнергию и отсутствием поддержки КП ЛГС «Электроавтотранс» со стороны ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com