Виборча комісія у 114 окрузі, очолювана представником Опоблоку, сфальшувала документи, – рішення суду

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Луганський окружний адміністративний суд визнав рішення ОВК в 114 окрузі неправомірними та скасував постанову, якою були припинені повноваження членів дільничних виборчих комісій від демократичних сил

 

 Новина від 08 липня 2016   http://www.depo.ua/

Під час засідання суд встановив, що кілька днів тому ОВК достроково припинила повноваження близько 300 членів ДВК, оскільки вони були паралельно вже зареєстровані офіційними спостерігачами одного із кандидатів у народні депутати Миколи Тасюка. В результаті, більшість партій та кандидатів залишились без своїх членів дільничних комісій.

Суд визнав, що члени дільничних виборчих комісій не давали своєї згоди на те, аби бути спостерігачами від Тасюка і не підписували відповідних документів. Відтак дії ОВК з припинення їх реєстрації були протиправними. Суд повернув членам ДВК повноваження та скасував постанову про реєстрацію їх спостерігачами Тасюка.

Згідно з інформацією ЦВК, виборчу комісію у 114-му окрузі очолює Євген Байрамов, якого висунув Опозиційний блок.

Нагадаємо, учора депутати Сєвєродонецької міської ради Луганської області звернулися до президента, голови Служби безпеки України, генеральному прокурору та міністру внутрішніх справ з вимогою забезпечити демократичність, чесність і прозорість виборчого процесу в 114 виборчому окрузі.

У своїй заяві вони повідомили, що за квотою Опозиційного блоку та за підтримки антиукраїнських політичних сил на посаду голови Окружної виборчої комісії №114 був призначений Євген Байрамов, причетний до сепаратистським рухам Луганщини, активний учасник і організатор так званого референдуму ЛНР.

«З перших днів виборів Опозиційний блок, через керованого голову ОВК Байрамова, почав реалізацію злочинної стратегії по зриву виборів у 114 виборчому окрузі. Саме за підтримки опозиційного блоку технічні кандидати отримали дані з подань на членів ДВК від інших політичних сил і, підробивши підписи, подали їх в якості офіційних спостерігачів. У результаті була скасована реєстрація понад 300 членів ДВК від демократичних політичних сил», – повідомляли вони.

Також генеральний директор КВУ Олексій Кошель зазначав, що «виключення зі складу дільничних комісій представників низки політичних партій є спробою фальсифікувати вибори в 114-му окрузі».

Луганський окружний адміністративний суд визнав рішення ОВК в 114 окрузі неправомірними та скасував постанову

Интернет реклама УБС

Предыдущий В 114-м избирательном округе на Луганщине по предварительным данным лидирует кандидат Сергей Шахов?
Следующий Шахов победил по параллельному подсчету голосов на Луганщине, — «Наш край»
x

Читать также...

Америка и хулиганы. Как Трамп превратил Путина в «слабака»

Теперь уже не американский президент выглядит «слабаком», над которым может насмехаться российское телевидение, а сам Путин. Когда президент Российской Федерации Владимир Путин — пусть даже устами своего пресс-секретаря — называет ракетный обстрел сирийского аэродрома «агрессией», он прибегает ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com