ВАТ «Луганськобленерго» за заборгованість відключає від електропостачання дирекції ТОВ «ДТЕК», навіть цінною людських жертв

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Так, в результаті заборгованості ТОВ «ДТЕК» перед ВАТ «Луганськобленерго» за спожиту електроенергію в розмірі 400 млн. гривень, керівництвом останнього було прийнято рішення щодо відключення від електропостачання в м. Свердловськ однієї з шахт ТОВ «ДТЕК Свердловантрацит», що призвело до повної зупинки підприємства.

Зокрема, на момент відключення, в шахті працювали гірники, які фактично залишились заблоковані під землею, а всі системи життєзабезпечення зупинились.

Крім того, як зясувалось, вказана ситуація непоодинока, попередження про відключення також отримала дирекція ТОВ ДТЕК «Краснодонвугілля».


Интернет реклама УБС

Предыдущий Пьяный комбат боевиков хотел досрочно выиграть войну на Донбассе
Следующий Как подорвать экономику ДНР или Азаров снова едет в Донецк
x

Читать также...

В Луганской области чиновнику лесхоза сообщено о подозрении за нанесенный государству вред

В Луганской области чиновнику лесхоза сообщено о подозрении за нанесенный государству вред более 5,3 млн. грн. Оперативники Управления защиты экономики в Луганской области задокументировали преступную деятельность должностного лица, которое осуществляло незаконные операции с лесными ресурсами. ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com