ВАТ «Луганськобленерго» за заборгованість відключає від електропостачання дирекції ТОВ «ДТЕК», навіть цінною людських жертв

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Так, в результаті заборгованості ТОВ «ДТЕК» перед ВАТ «Луганськобленерго» за спожиту електроенергію в розмірі 400 млн. гривень, керівництвом останнього було прийнято рішення щодо відключення від електропостачання в м. Свердловськ однієї з шахт ТОВ «ДТЕК Свердловантрацит», що призвело до повної зупинки підприємства.

Зокрема, на момент відключення, в шахті працювали гірники, які фактично залишились заблоковані під землею, а всі системи життєзабезпечення зупинились.

Крім того, як зясувалось, вказана ситуація непоодинока, попередження про відключення також отримала дирекція ТОВ ДТЕК «Краснодонвугілля».


Интернет реклама УБС

Предыдущий Пьяный комбат боевиков хотел досрочно выиграть войну на Донбассе
Следующий Как подорвать экономику ДНР или Азаров снова едет в Донецк
x

Читать также...

Представитель ДТЕКа Гриб В.А. защищает мера-жулика

Представитель ДТЕК Гриб Виктория Александровна, спасая свою шкуру за хищения денег ДТЕК защищает мэра-сепаратиста Аксенова А.А... 15 мая, Следственным управлением прокуратуры Донецкой области совместно с СБУ в Донецкой и Луганской областях Добропольскому городскому голове сообщено ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com