В Лисичанске официально утверждено 27,33% потерь воды в тарифе на воду?

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

ЛИСИЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

«04»06. 2013р. № 235
м. Лисичанськ

Про затвердження поточних
індивідуальних технологічних
нормативів використання питної
води ЛКСП «Лисичанськводоканал»

Розглянувши надані поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води ЛКСП «Лисичанськводоканал», розраховані згідно наказу Держкомжилкомунгоспа України від 17.02.04 р. №33 «Галузеві ТНІПВ на підприємствах ВКГ України», відповідно до ст.40 Водного кодексу України, п.11 «Порядку розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води», затвердженого наказом Держкомжилкомунгоспа України від 15.11.2004 р. №205, керуючись пп. 1, 5 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Лисичанської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити терміном на 5 років поточний індивідуальний технологічний норматив використання питної води ЛКСП «Лисичанськводоканал» на рівні 31,06% від обсягів подачі води у водопровідні мережі включає в тому числі: технологічні витрати у водопровідному та каналізаційному господарстві на рівні 3,423%, втрати води та невраховані витрати води з систем подачі і розподілу води на рівні 27,33%, витрати води на господарсько-питні потреби на рівні 0,047%, витрати води на утримання зон санітарної охорони у весняно-літній період на рівні 0,26%.
2. Рішення виконавчого комітету № 155 від 16.03.2010року «Про затвердження індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КСП «Лисичанскводоканал»» визнати таким, що втратило чинність.
3. Відділу з питань внутрішньої політики, зв’язкам з громадськістю та ЗМІ розмістити рішення на офіційному сайті Лисичанської міської ради.

4. Дане рішення набирає чинності з моменту його прийняття.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Анцупова В.М.

Секретар міської ради М.Л. Власов


Интернет реклама УБС

Предыдущий Детальная характеристика ЛКСП «Лисичанскводоканал»
Следующий Новости СММ ОБСЕ (Донбасс) 6 октября 2015
x

Читать также...

Адвокат Овчаренко в очередной раз подставил Дунаева: теперь коррупционером стал его помощник Лысенко

Как показывает время, собирать полезных дураков и преступников вокруг себя — модный украинский тренд. Вот и следя за политической карьерой нардепа Сергея Дунаева, мы видим практические результаты «его команды»: «Выдающийся человек» стал бесполезен? Ай-да к Дунаеву! ...