В «ДНР» жаліються, що Ахметов не дає грати їх командам на Донбас-Арені

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Представники футбольного клубу Шахтар не дозволили командам з «Футбольного союзу ДНР» грати на стадіоні Донбас Арена.

Про це заявив колишній гравець Шахтаря, а нині очільник футбольного союзу «ДНР» Ігор Петров.

"Донбас Арена — приватна власність футбольного клубу Шахтар. І, хоч цього клубу зараз немає на території нашої республіки, вони цей комплекс утримують, обслуговують і тому користуватися не дають, — розповів Известиям Петров.

Чиновник з «ДНР» також каже, що зможуть використовувати Донбас-Арену лише після міжнародного визнання сепаратиської республіки.

«Спроби звернення до них були, але безуспішні. Вони не входять в структуру „ДНР“, хоч об'єкт і знаходиться в Донецьку. По суті, це не в нашій компетенції.

На приватну власність ніхто зазіхати не буде. Але з точки зору здорового глузду, коли все зрушиться з мертвої точки, коли міжнародне співтовариство визнає нас незалежною республікою, усе це вирішиться досить швидко.

Поки відсутня правова база для переходу об'єктів республіканського значення з приватної власності в державну. Тільки після визнання ДНР це стане можливим. Ми як в шаховому цугцвангу — нікуди ходити. Але ми тільки на початку шляху», — розповів Петров.

Раніше взазначили, що знайдуть як використовувати Донбас-Арену, коли відберуть  її в Ріната Ахметова.  

днр Донбас-Арену Шахтар

Интернет реклама УБС

Предыдущий В Лисичанске с 1 ноября не будут ходить троллейбусы из-за отсутствия поддержки местной власти
Следующий Прифронтова школа у Новотошкіському 21 жовтня відзначить своє 55-річчя
x

Читать также...

Псевдорелигия или новый светоч истины на Луганщине?

Последнее время в нашем регионе активизировались всякого рода секты, соблазняющие наше психологически покалеченное войной население сладкими посылами легкой и богатой жизни. Одной из таких псевдорелигиозных организацый является Церковь Саентологии, представитилеи которой появились и на Луганщине. ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com