«Установить остановки общественного транспорта и освещение центральной улицы…» — наказ виборців депутату Якову Зайцеву

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Згідно п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради «інформує раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю».

Громадська організація «СХІДНА ВАРТА» 01.03.2017р. звернулася до міського голови і секретаря Лисичанського міської ради з проханням:  «надати інформацію хто з депутатів виконав норму п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» і проінформував Лисичанську міську раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту (станом до 28.02.2017 року) і що саме було у таких звітах.  Які були  зауваження і  пропозиції, висловлені  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю?».

У відповіді на цей  лист були надані копії інформації про результати обговорення  звітів деяких (але не всіх! 17-ти із 36-ти) депутатів на зустрічах з виборцями.  Прес-служба ГО «СХІДНА ВАРТА» оприлюднює інформацію надану депутатами (слідкуйте за анонсами).

Фото http://zaraz.info.

Депутат Яков Зайцев під час звіту перед виборцями у листопаді 2016 року.

 

Нижче публікуємо інформацію депутата Лисичанської міської ради Якову Зайцеву про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю.

Згідно п.2 цієї інформації виборці давали наказ депутату Якову Зайцеву  "Установить остановки общественного транспорта и освещение центральной улицы по ул. К.Маркса…".

Громадськість міста слідкуйте ЗА ВИКОНАННЯМ НАКАЗІВ ВІБОРЦІВ депутатами Лисичанської міської ради.

 

депутату Якову Зайцеву наказ виборців общественного транспорта Установить остановки

Интернет реклама УБС

Предыдущий Криминально-коррупционный подтекст? Почему не проработав и месяца начальник УЖКХ Лисичанска написал заявление об уходе?
Следующий Юные изобретатели из Луганской области завоевали 2-е место на первом в Украине мейкатоне
x

Читать также...

Народный депутат от Оппоблока Сергей Дунаев преднамеренно блокирует регистрацию депутата Лисичанского горсовета

В Лисичанске Партия «Оппозиционный блок» и ее руководитель, местный нардеп и олигарх во власти Сергей Дунаев в очередной раз показал «кто в городе хозяин». Не секрет, что для таких, как Дунаев и его «посипак», Законы ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com