У Лисичанську відкрито виставку «Мономіста на Донеччині. Праця, виснаження та успіх. Корпоративні міста Донбасу»

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

16463357_644174302456400_2659352544718987952_o

1 лютого в рамках мистецького проекту «Музей відкрито на ремонт» в міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Мономіста на Донеччині. Праця, виснаження та успіх. Корпоративні міста Донбасу». У заході взяли участь студенти Лисичанського професійного гірничопромислового ліцею, куратори проекту «Музей відкрито на ремонт», мешканці та гості міста.

Виставку відкрила директор музею Ніна Бондар, яка в словах привітання коротко розповіла про суть мистецького проекту «Музей відкрито на ремонт» та значення нової виставки для широкого загалу.

IMG_5651_thumb

На виставці презентовано 17 стендів, які присвячені аспектам зміни природного ландшафту та міського простору, праці та виробництва, відносин між людьми, а також відпочинку та життю після роботи. Серед персоналій виставки є і знамениті особистості, такі як Джон Юз, Олексій Стаханов і Володимир Сосюра.

В ході заходу також була проведена скайп-конференція з одним із авторів виставки, речницею Центру міської історії м. Львів Іриною Склокіною. Вона озвучила головну ідеї виставки — спробу подивитися на історію Донбасу через корпоративні міста — поселення, утворені навколо шахти чи заводу. В цих містах відносини між людьми, весь ритм їх життя пов’язаний з виробництвом — яке надає роботу, будує місто та формує творця індустрії. Під час скайп-конференції всі учасники заходу мали змогу поставити свої питання автору виставки.

Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати виставку «Мономіста на Донеччині. Праця, виснаження та успіх. Корпоративні міста Донбасу», яка буде працювати у краєзнавчому музеї до 15 лютого.

Відділ культури Лисичанської міської ради

культура лисичанськ музей

Интернет реклама УБС

Предыдущий Лисичанский дворец культуры проводит фотоконкурс: «Селфи с мамой»
Следующий «Штаб Спасения Лисичанска»: мобилизация для наступления на городской совет или развития громады?
x

Читать также...

Как Денис Боговой и «СВОИ» дарят детям из Лисичанска «путевку» в спортивную жизнь

В Луцке на традиционном детско-юношеском турнире «Детская ярмарка футзала» удачно выступили школьники из Лисичанска. В течение двух дней боролись в трех возрастных категориях — U-9, U-11 и U-13 команды из 11 точек на карте Украины. В ...