Тренінг «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу»

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Где наш народный депутат

Розпочато конкурсний відбір для участі у тренінгу «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу?», що відбудеться 13 — 14 липня в м.Сєвєродонецьк.

Тренінг проведуть Сергій Панцир, керівник Центру соціального партнерства та лобіювання НаУКМА та Леся Шевченко, президент Фундації «Відкрите суспільство». Це перший подібний тренінг для громадських активістів та журналістів в Україні.

Основною метою заходу є подолання бар`єрів у комунікації між місцевими активістами та народними депутатами, які представляють інтереси виборців  у парламенті і мають важелі впливу на владу, підприємства і організації на всіх рівнях. Учасники тренінгу дізнаються яким чином вони можуть донести свою проблему до депутата, як зробити її пріоритетною у його порядку денному та як оцінити реальний внесок парламентаря у  ії вирішення.

Також учасники тренінгів отримають детальні відповіді на наступні питання:

  • Як проінформувати народного депутата  про проблеми, які не можна вирішити роками на місцевому рівні через брак коштів або повноважень?
  • Якими інструментами можуть послуговуватись депутати для вирішення проблем виборців та чи використовуються вони їх у повній мірі?
  • В чому різниця між декларованим та реальним внеском народного депутата у вирішення проблем виборців?
  • Які існують яскраві приклади вирішення проблем виборців народними депутатами на місцевому рівні?
  • Як виборці можуть допомогти парламентарям спільно подолати перешкоди у вирішенні болючих для округу проблем?

Керівник проекту, директор та експерт Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора зазначив: «Тренінг допоможе активістам налагодити дієвий та взаємовигідний зв’язок із народним депутатом та правильно використовувати його потенціал у вирішенні проблем громади. Депутати, у свою чергу, отримають більш якісний зворотній зв’язок та краще зрозуміють запити виборців, що дасть їм змогу працювати більш ефективно та прозоро».

Учасники тренінгів будуть забезпечені робочими матеріалами та харчуванням. У виключних випадках, можуть відшкодовуватись транспортні витрати. Проживання для учасників тренінгу не компенсуватиметься.

Тренінг організовується в рамках проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу», виконується Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках Програми USAID  «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», за фінансової підтримки Фонду Східна Європа.

Участь у тренінгу безкоштовна, проте кількість учасників обмежена, тому діятиме конкурсний відбір.

Щоб взяти участь у тренінгу, заповніть будь-ласка реєстраційну форму учасника за посиланням.

Останній термін для подачу заявок: 25червня (включно). Час та місце проведення тренінгу буде повідомлено відібраним учасникам до 11 липня.

Реєструйтесь для участі в заході  та отримайте шанс вплинути на ситуацію у Вашому населеному пункті, використовуючи можливості народних депутатів України!

Контакти

  • Фундація «Відкрите суспільство»
  • info@osf.org.ua
  • +38044-425-77-09

Информационный партнер в регионе Лисичанск STOP коррупции

 

Тренінг «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу»

Интернет реклама УБС

Предыдущий В Попасной двое детей пострадали в результате взрыва
Следующий «Как найти работу своей мечты»- бесплатный онлайн курс
x

Читать также...

Осторожно: саентология! …или что всё-таки пытается «зайти» на Луганщину…

Автор, проведя какое-то время в социальных сетях Интернета, изыскал массу любопытной информации о попытках саентологов утвердиться в мировом социуме, и примеров подобной «легализации» … Одной из самых опасных международных тоталитарных сект является организация, созданная Роном Лафайетом ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com