«Типовий мер»

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

f0f6b75b07-

Нинішній «ватажок» (інакше не скажеш) міста Лисичанськ Луганської області 57-річний Сергій Шилін – діючий (на жаль) бандит!

Після обрання Сергія Дунаєва на пост депутата ВР України, той вирішив закріпити за собою вплив в місті висунувши кандидатом в мери гідного продовжувача своєї «справи», яку розпочинав з організації розкрадань продукції «Ліссоди» і з частеньких виїздів по молодості за межі міста з бейсбольною битою і арматурними прутами.

Шилін — колишній директор шахти імені Григорія Капустіна об'єднання «Лисичанськвугілля». Як розповіли журналістам нашого проекту жителі міста, з особистістю Шиліна містяни знайомі в основному по абсолютно небачених масштабах корупції, розкраданню і шахрайствах, які загнали в колапс очолювану ним шахту.

Зараз схема грабунку, загалом, доволі проста, Сергій Дунаєв запускав свою загребущу руку в кармани жителям міста та бюджет «Лисичанськвугілля» за допомогою свого ставленика Шиліна, а також використовуючи свої корупційні зв’язки та вплив на вже колишнього директора Перепелицю. Нещодавно «провірена» схема дала збій, заступник Міністра Міненерговугілля України Дмитро Лабоженко своїм наказом від 13 червня 2016 року призначив на посаду директора шахти «Лисичанськвугілля» зовсім нову і непідконтрольну ні Шиліну, ні Дунаєву людину – Олексія Потаніна.

Тепер з нетерпінням очікуємо «контрзаходів» зі сторони мера і його покровителя, щоб повернути під свою брудну «опіку» шахту, а точніше її фінансові потоки.

Мабуть, схильність до махінацій у Шиліна в крові. У 2006 році він ходив під судом за привласнення майна вугільного холдингу в особливо великих розмірах, однак його в подальшому було звільнено від кримінальної відповідальності. У 2014 році податкова зацікавилася Шиліним в справі про «податкові ями», але він знову вийшов сухим з ​​води, користуючись підтримкою своїх покровителів серед українського політикуму — Сергія Дунаєва та Юрія Бойка. Син Сергія Шиліна — Андрій, також не відрізняється кришталевою біографією.

У 2009 році Андрій був засуджений на півроку за торгівлю наркотиками, в 2011 — притягувався до відповідальності за злісне ухилення від сплати аліментів. Наступні чотири роки Андрій «петляв» від міліції, перебуваючи в розшуку за організацію нарколабораторії та торгівлю її продукцією.

В 2016 році Апеляційний суд Луганської області залишив без змін рішення щодо вчинення Шиліним корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП. Чиновник зажадав отримувати потрійну зарплату, різні пільги, надбавки та інші блага, передбачені для чиновників.

Таким чином, Шиліну залишається сподіватися тільки на чудо, оскільки пам'ять про попередню його діяльність у жителів міста не викликає нічого крім відрази, а теперішня – лише сміх та гіркі сльози.


Интернет реклама УБС

Предыдущий 23 червня — засідання чергової 11-ї сесії Лисичанської міської ради
Следующий Новости СММ ОБСЕ (Донбасс) за 14 июня 2016
x

Читать также...

Осторожно: саентология! …или что всё-таки пытается «зайти» на Луганщину…

Автор, проведя какое-то время в социальных сетях Интернета, изыскал массу любопытной информации о попытках саентологов утвердиться в мировом социуме, и примеров подобной «легализации» … Одной из самых опасных международных тоталитарных сект является организация, созданная Роном Лафайетом ...