Сегодня 24 марта в 14-00 состоится сессия Лисичанского горсовета на которой планируется дерибан бюджета?

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

24 березня на черговій сесії Лисичанської міської ради планується черговий дерибан міського бюджету. Шилін і Ко бажають виділити більш ніж 20 млн.грн. та затвердити перелик об'єктів куди вони (гроші бюджету) підуть. Список дуже великий: є школи, дитячі садки, лікарні та комунальні підприємства. Проект рішення з'явився на сайті міської ради ще на початку березня. Згідно додатків до рішення кілька мільонів гривень планували витратити на капітальний ремонт покрівель (шкіл, дитячіх садків та 4-х будинків).
Усі розуміють що на покрівлях більше всього крадуть гроші. Депутати фракції Радикальної партії поїхали по цим об'єктам і зрозуміли що частина цих робіт не потрібна, а виходить гроші громади будуть розворовані. Так у дитячому садку «Іскорка» завідувач просила зробити не покрівлю, а опалення. Дахи двох будинків зовсім не потребують ремонту (фото нижче). І от 18 березня 2016 року з'явився зовсім інший додаток з переліком об'єктів де у більшості об'єктів змінили капітальний ремонт покрівлі на капітальний ремонт об'єктів. Не зрозуміло як і хто готує ці рішення з такими додатками.
У переліку об'єктів мі не знайшли обладнання зовнішнього спостередження у місті, яке так важливо для безпеки громадян і на яке наполягав міськвідділ національної поліції, не знайшли виділення коштів на добудову троллейбусного маршруту №1 до заводу «Пролетарій» та інше.
Але повернемося до капітального ремонту покрівель двох з чотирьох будинків. Плануєтся провести кап. ремонт покрівлі у 4-х під'їздному будинку №2 по вулиці 2-го вересня (район Гори Кірова), та 6-ти під'їздів у будинку №3 у кварталі Молодіжний (район ГТВ). Планують на це виділити 364500 та 526000 гривень відповідно. До цього посту ми прикріпили фото стель під'їздів у цих будинках. Як можна побачити, що вони майже в ідеальному стані. Так навіщо проводити капітальний ремонт покрівлі,якщо нема суцільної проблеми??? А ось через дорогу від одного з цих будинків на кварталі Центральний (колишній Ленінського Комссомолу) є два будинка №№18 та 19 де стан даху набагато гірший (фото додаємо). На постійній депутатській комісії та на сессії будемо піднімати це питання з метою ефективного використання бюджетних коштів.

Сповіщає Фракція Радикальної партії Лисичанської міськради на своїй сторінці у  Фейсбук   https://www.facebook.com/rplisichansk/?fref=ts

***

Запрошуємо мешканців громади на сесію і нагадуємо порядок дений сесії

24 березня — засідання восьмої сесії Лисичанської міської ради

Чергова восьма сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 24 березня 2016 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

2. Про регулювання земельних відносин.

3.Про підсумки виконання програми розвитку системи освіти м.Лисичанська у 2011 — 2015 рр. та затвердження міської програми розвитку системи освіти на 2016 — 2020 рр.

4. Про звільнення від оплати за комунальні послуги КП «Комбінат шкільного харчування».

5. Про виконання Програми благоустрою та економічного розвитку житлово-комунального господарства у 2015 році.

6. Про внесення змін до Програми благоустрою та економічного розвитку житлово-комунального господарства на 2016 рік.

7. Про виділення дотації на погашення різниці в тарифах на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, водопостачання та водовідведення.

8. Про затвердження Комплексної міської програми соціального захисту і реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2016—2018 роки.

9. Про внесення змін до міської цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016—2018 роки.

10. Про внесення змін до Комплексної міської програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2012—2016 роки.

11. Про затвердження комплексної програми підготовки і проведення призову громадян України на строкову військову службу весною 2016 року.

12. Про внесення змін до Плану діяльності міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

13. Про внесення змін до Положення про відділ культури Лисичанської міської ради.

14. Про звільнення від оплати за комунальні послуги первинних організацій ветеранів.

15. Про виділення додаткових коштів.

http://lis.gov.ua/novosti/events/11691-24-bereznya-zasidannya-vosmoji-sesiji-lisichanskoji-miskoji-radi.html

 

Сегодня 24 марта в 14-00 состоится сессия Лисичанского горсовета на которой планируется дерибан бюджета?

Интернет реклама УБС

Предыдущий МИД РФ намекает, что отказ от сотрудничества с Россией — одна из причин терактов
Следующий Треть Луганской области из-за аварии на ТЭС в Счастье осталась без электроэнергии
x

Читать также...

Представитель ДТЕКа Гриб В.А. защищает мера-жулика

Представитель ДТЕК Гриб Виктория Александровна, спасая свою шкуру за хищения денег ДТЕК защищает мэра-сепаратиста Аксенова А.А... 15 мая, Следственным управлением прокуратуры Донецкой области совместно с СБУ в Донецкой и Луганской областях Добропольскому городскому голове сообщено ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com