Работа ОИК 114 округа остановлена: руководство ушло в неизвестном направлении

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив член ОВК Олександр Модленко, передає Depo.Донбас.

«Після 3-4х телефонних консультацій, глава, заступник і секретар ОВК 114 пішли в невідомому напрямку. Робота комісії зупинена», — написав він.

«Кворум відсутній, Оксана Вурін, заступник глави ОВК114 зібралася кудись йти. А ось члени дільничних комісій у неї і питають, скільки їм ще не спати? Вибори зриває зам глави комісії від  БПП ... Пора втрутитися фракції, партійному керівництву і Президенту», — додав Модленко.

Зазначимо, згідно з даними ЦВК, на 114 окрузі опрацьовано усього лише 8.27% протоколів станом на 12:15 18 липня. Лідером є висуванець від партії «Наш Край» Сергій Шахов.

Работа ОИК 114 округа остановлена: руководство ушло в неизвестном направлении

Интернет реклама УБС

Предыдущий Шахов победил по параллельному подсчету голосов на Луганщине, — «Наш край»
Следующий Пекло в окружной комиссии 114 округа- t+38*C в тени
x

Читать также...

«Где системная борьба депутатов, фракций и местных организаций партий в интересах избирателей», спросил лисичанский депутат С.Копылов на отчете перед избирателями

В субботу 3 декабря в 14-00 в актовом зале лисичанской общеобразовательной школы №12 состоялся отчет перед избирателями о проделанной работе за год депутата Лисичанского городского совета Сергея Копылова, члена фракции «БПП «Солидарность». На встрече присутствовало ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com