«Продолжить работу по остеклению…и капремонту дорог»- наказ виборців депутату О.Ратушній

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Депутатка Олена Ратушна (робить виступ стоячи з місця) на сессії Лисичанської міської ради (серпень 2016р.).

 

Згідно п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради «інформує раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю».

Громадська організація «СХІДНА ВАРТА» 01.03.2017р. звернулася до міського голови і секретаря Лисичанського міської ради з проханням:  «надати інформацію хто з депутатів виконав норму п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» і проінформував Лисичанську міську раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту (станом до 28.02.2017 року) і що саме було у таких звітах.  Які були  зауваження і  пропозиції, висловлені  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю?».

У відповіді на цей  лист були надані копії інформації про результати обговорення  звітів деяких (але не всіх! 17-ти із 36-ти) депутатів на зустрічах з виборцями.  Прес-служба ГО «СХІДНА ВАРТА» оприлюднює інформацію надану депутатами (слідкуйте за анонсами).

 

Нижче публікуємо інформацію депутатки Олени Ратушної про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю.

Згідно п.3 цієї інформації виборці давали наказ депутату  Олені Ратушній  «Необходимо продолжить работу по остеклению здания НВК „Гарант“», а згідно п.1 «Необходимо продолжить работу по капитальному ремонту дорог в г.Лисичанске, в т.ч. по ул. К.Маркса».  З іншими наказами виборців знайомтесь у нижче наведеному документі.

 

 

Громадськість міста Лисичанська

контролюйте 

 ВИКОНАННЯ НАКАЗІВ ВІБОРЦІВ

депутатами Лисичанської міської ради!

 


городской совет лисичанськ отчет депутата ратушная елена

Интернет реклама УБС

Предыдущий Вітаємо зі святом Великодня!
Следующий «Активнее бороться с УПЫРЯМ-чиновниками в исполкоме совета...»- наказ виборців депутату М.Шевченко
x

Читать также...

Как Денис Боговой и «СВОИ» дарят детям из Лисичанска «путевку» в спортивную жизнь

В Луцке на традиционном детско-юношеском турнире «Детская ярмарка футзала» удачно выступили школьники из Лисичанска. В течение двух дней боролись в трех возрастных категориях — U-9, U-11 и U-13 команды из 11 точек на карте Украины. В ...