Прифронтова школа у Новотошкіському 21 жовтня відзначить своє 55-річчя

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

21 жовтня о 13:00 відбудеться святкування 55-річчя Новотошківського навчального виробничого комплексу №10 в Попаснянському районі. Про це повідомляє Новотошківська міська рада.

В урочистостях запросили взяти участь голову Луганської обласної державної адміністрації  Юрія Гарбуза та Попаснянської районної  державної адміністрації Романа Власенко, комбата 93 бригади, керівництво ПАО «Ощадбанка» Луганської області, представників МКЧХ, OSCE, NRC, волонтерів та активістів Луганської області

(Контакти для звязку: — 0958571446 — Губар Аліна Олександрівна).

«У зв’язку з подіями у країні педагогічний штат закладу зазнав значних змін.Багато вчителів покинуло навчальний заклад, але їм на зміну прийшли нові,  молоді  кадри. Під час проведення антитерористичної операції будівля школи дуже постраждала, але загальними зусиллями вдалося відновити її половину. Робота по відновленню триває та будь яка допомога не буде зайвою. Усі зусилля заради дітей — а їх в цьому вже 75 (порівняно з минулим на перший дзвоник прийшло 25 дітлахів). В школі навчаються діти з окупованої території, які мешкають у своїх бабусь та дідусів», — розповіли в  міськраді.

 

Святкування визначної дати відбудеться 21 жовтня 2016 року о 13:00 в селищі Новотошківське Попаснянського району Луганської області адреса.

Довідка: школа була заснована у 1959 році.

1 вересня 1959 року стало початком навчального року Тошківської ПШ (початкової школи) №61.

З 1 вересня 1960 року школу було перейменовано на Тошківську ВСШ (восьмирічну середню школу) № 61 міста Кадіївки.

Саме з 1 вересня 1961 року школа розпочала свою роботу у новій будівлі, в якій і до теперішнього часу навчаються діти.

З 1966 року школа стала Донецькою СШ №10.

1972 року наша школа отримала назву Донецька політехнічна трудова школа №10.

У 80-х роках школа мала назву Кіровської середньої школи ( СШ) №10

З 5 вересня 2008 року школа реорганізована в навчально-виховний комплекс (НВК) №10, до складу якого входить дошкільне відділення та загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

15 жовтня 2014 селище Новотошківське було підпорядковане Попаснянській РДА. У зв’язку з цим Кіровський НВК №10 став іменуватися Новотошківським НВК №10.

Першим директором нашої школи була Горбунова Вікторія Іванівна (1959).

Перші  вчителі — Овчаренко Галіна Ильинична, Сиверская Лидія Іванівна. Пізніше прибула Лейченко Олена Миколаївна, яка і була призначена директором нової школи.

З 1960 року директором було призначено Лейченко Олену Миколаївну. В 1961 году нова школа прийняла 260 учнів.

З 1969 року цю посаду обіймали: Хрущ Віра Петрівна (1969—1971), Біченко Микола Петрович (1971—1975), Албул Лідія Прокоф’євна (1975—1977), Степанова Лілія Олександрівна (1977—1982), Кузнєцов Анатолій Федорович (1982—1986), Хрущ Віра Петрівна (1986—1996), Карпова Ніна Леонідівна (1996—2000), Скнипа Ірина Іванівна (2000—2014)

З 2014 року директором працює Згурська Олена Володимирівна.

У зв’язку с подіями у країні педагогічний штат закладу зазнав значних змін. Багато вчителів покинуло навчальний заклад, а їм на зміну прийшли нові,  молоді  кадри. В 2016 – 2017 навчальному році педагогічний колектив налічує 17 осіб. 1 вчитель вищої категорії, 2  — І категорії,  4 – ІІ категорії, 5 – спеціаліст, 5 – молодші спеціалісти.  Всі молодші спеціалісти продовжують навчання.

За роки існування школа, не дивлячись на те, що це селищна школа, зарекомендувала себе з найкращого боку.  В ній працювали й працюють справжні майстри своєї справи, творчі особистості, які не зупиняються на досягнутому. Завжди впроваджували і впроваджують нові здобутки в методиці викладання.

Дітей у школі не тільки навчали, а й виховували в них активну життєву позицію.  Металобрухт, макулатура.  Школа була в числі кращих навчальних закладів в місті та області. Недарма наш представник брав участь в піонерській плавці на Алчевському  (Комунарському)  металургійному заводі.

Газета «Юний ленінець» оголосила операцію «Піонерський стіг». і знову школа в числі переможців, тепер вже на республіканському рівні.

«Зірниця, зірнице! Улюблена наша гра!» — лунала пісня завзята. І гра була серйозна. Потрібно було багато чого вміти: і з автоматом управлятися, і медичну допомогу надавати, і діяти за сигналом ГО.

1977 — 78 навчальний рік. 6 клас, яким керувала В. С. Білоцерківець, бере участь у Всесоюзній телевізійній грі"Один за всіх і всі за одного". На початку січня 1978р. клас, як один з переможців, їде на зйомки гри в Ленінград. По телевізору наших дітей  бачила вся величезна країна — 1 /6 частину планети.

Зростання числа жителів досягає 8000 тис. осіб. Діти ходять у дві зміни (1200 учнів), необхідна додаткова  будівля. У 1990 році здається в експлуатацію прибудова до школи, куди переходять малюки. Учительський склад налічує -46 педагогів.

Вчителі постійно підвищують свою кваліфікацію та фаховий рівень, приймають участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, тренінгах.

Неодноразово наші вчителі опубліковували свої роботи на інтернет-ресурсах (videourok.net – Тремасова Олена Миколаївна) та у періодичних виданнях: Згурська Олена Володимирівна – ІІІ місце ХІІ Всеукраїнський огляд – конкурс «Панорама творчих уроків» , Давидов Олександр Іванович – І місце Всеукраїнський огляд – конкурс «Панорама творчих уроків», Перетятько М.А., Скнипа І.І., Антощенко М.В. – друкували свої уроки у фахових журналах .

Проект під керівництвом Згурської О.В. став лауреатом обласного  конкурсу «Край в якому я живу».

Історія нашої школи налічує видатних вчителів, які були відзначені на державному рівні нагородами, званнями, відзнаками.

Звання «Відмінник освіти України» отримали: Степанова Лілія Олександрівна, Хрущ Віра Петрівна, Карпова Ніна Леонідівна, Шаповаленко Тамара Павлівна, Кузь Валентина Миколаївна.

Звання вчителя-методиста було присвоєно Скнипі Ірині Іванівні.

Під керівництвом наших педагогів учні НВК №10 завжди приймали і приймають участь у творчих, спортивних, навчальних конкурсах та змаганнях.

У 2009 році спортивна команда отримала грамоту за зайняте 1 місце серед студентської групи у особисто-командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» Чемпіонату Луганської області з техніки пішохідного туризму серед учнівської та студентської молоді (у спортивних залах).

У 2010 році редколегія учнівського самоврядування отримала «Диплом лауреата ХІІІ Національного конкурсу шкільних газет» за зайняте 1 місце в обласному конкурсі шкільних газет.

У 2011 році учень Толокольников Андрій був нагороджений грамотою за зайняте І місце в Х обласному конкурсі дитячіх творчіх робіт «Война для них не строки на бумаге…», присвяченому 70-річчю початку Великої Відчизняної  війни.

21.02.2012 року учениця Скнипа Софія була нагороджена грамотою за перемогу у номінації «До 70-річчя створення організації «Молода гвардія» обласного творчого конкурсу «Проба пера».

У 2012 команда НВК №10 отримала 2 місце в обласному туристичному конкурсі.

У 2013 році учениця Захарова Вероніка зайняла 3 місце в обласному конкурсі «Космічні фантазії» за вишитий портрет Ю.Гагаріна.

За час роботи школи випускники отримали 26 медалів: 18 золотих і 8 срібних.

У 2015 році учень 2 класу Доценко Нікіта став переможцем Всеукраїнського проекту  «Це наше – і це твоє»

Кількість випускників школи за 55-річну історію становить не одну тисячу. Серед наших випускників — вчителі й вихователі, інженери і будівельники, військові і лікарі, шахтарі, журналісти, метрологи і просто хороші люди.

Багато цікавих доль наших випускників вписано в історію школи. Звичайно, про всіх не розкажеш, але  ми пишаємось тим, що випускниками нашої школи є  такі як:

Володимир Ткаченко. Доля закинула служити в Білорусь.

Випускник школи 1973 року. Закінчив Київське військове училище, Московську військову академію ним. Фрунзе, Академію Генерального штабу. Очолював відділ оперативного реагування апарату Ради Безпеки республіки Білорусь. Трагічно загинув 27 жовтня 2005р

Микола Жильцов — моряк, капітан першого рангу.

Навчався в нашій школі з 70 до 80 рік. Закінчив Вище військово-морське училище ім. М. В. Фрунзе в Ленінграді і Військово-морську академію ім. Н.Р.Кузнєцова в Санкт-Петербурзі. Служив на Північному флоті.

В даний час працює в Державному науково-дослідному навігаційно-гідрографічне інституті Санкт-Петербурга заступником директора управління по гідрографії, геофізики та гідрометеорології.

Олег Ватажок – закінчив нашу школу в 83 році, потім Рубіжанський індустріальний технікум. У Афганістан попросився сам. Служив у танкових військах. У нас є листи Олега, спогади однокласників, лист начальника частини з трагічним повідомленням. Олег Ватажок загинув 13 липня 1985 року. Йому було лише 19.

Сергій Полятикіна. Навчався в ЗОШ № 10 з 1971 по 1982 рік.

 

В шкільні роки проявив себе відповідальним, працьовитим, виконавчим. Сергій рано залишився без батька, тому швидко подорослішав і став єдиним помічником і захисником матері. Все, за що брався Сергій, робив на совість і з душею.

У 1982 році закінчив курси водіїв і був покликаний в армію. Був направлений в Афганістан, служив на точці Гордез водієм БТР в розвідці.

З честю виконував свій інтернаціональний обов'язок.

Нагороди: медаль «Воїну – інтернаціоналісту від вдячного афганського народу», «70 років Збройних Сил СРСР». Неодноразово нагороджувався грамотами, має наручні іменні годинники.

13 червня 1986 року військкоматом призваний на 2 місяці водієм на Чорнобильську АЕС. Так склалася доля Сергія: і Афган, і Чорнобиль. Сергій Полятикіна помер в 2009 році. Йому було 45.

Наша випускниця Рябініна Галина. У 1981 році отримала спеціальність медичної сестри. Служила в Кабулі в центральному госпіталі операційною сестрою, потім у Кандагарі — операційною медсестрою групи супроводу поранених.

Олена Токар навчалася в ЗОШ № 10 Закінчивши Луганський коледж культури і мистецтва, продовжила навчання в Київській національній музичній академії ім. П. Чайковського.

На 1 курсі Олена стала фіналісткою Міжнародного конкурсу вокалістів Е. Зразковою в Санкт-Петербурзі (130 учасників вона увійшла в 30 кращих).

У жовтні 2008 року вона стала володаркою Гран-прі та Великої золотої медалі Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Гмирі Б. в Києві.

У 2009 році Оперний театр Лейпцига запросив її прикрасити одну з перших оперних сцен Німеччини. Сьогодні Олена Токар є солісткою Лейпцігського оперного театру і навчається у Лейпцігській консерваторії.

Ольга Токар – Навчалася в ЗОШ №10 з 1989 по 1998года.

Художній керівник та учасник Київського театру пісні «Джерела», випускниця Київського Національного педагогічного університету ім. Драгоманова (музична кафедра).

Вона є художнім керівником театру пісні «Джерела»,  пише  пісні  колективу, робить  музичні обробки.

Олена Юр'єва — навчалася в ЗОШ №10 з 82 по 92год.

Навчалася в Сєвєродонецькому музичному училищі ім. Прокоф'єва на відділенні гри на фортепіано. Під час навчання зайняла перше місце в обласному конкурсі піаністів. Продовжила навчання в Харківській академії мистецтв. Викладала в Сєвєродонецькому музичному училищі. У 2005 році поїхала працювати піаністом-органістом у церкві Норвегії. Мала сольні концерти в Україні, Росії, Іспанії і грала з багатьма музичними виконавцями і оперними співаками, включаючи провідного українського скрипаля Проходила практику по грі на органі у Франції та Іспанії. Одним з місць проходження практики був Нотр Дам де Парі. Зараз працює органістом у

в Трондхеймской консерваторії.

Метою своєї роботи ми бачимо не тільки поповнення знань, вчимо дітей оволодіння навичками ведення пошукової роботи,  формування почуття гордості за людей, які прославили свою малу Батьківщину, у відродженні почуття патріотизму. , надаємо  приклади для наслідування і  можливість задуматися над своїми цілями в житті, над своїм майбутнім.

 

Новотошковка Новотошковский школа

Интернет реклама УБС

Предыдущий В «ДНР» жаліються, що Ахметов не дає грати їх командам на Донбас-Арені
Следующий ЧИНОВНИК ПОТРЕБОВАЛ ОТ ПЕРЕСЕЛЕНЦА 14 ТЫСЯЧ ДОЛЛАРОВ ЗА УЧАСТОК «БЕСПЛАТНОЙ» ЗЕМЛИ ПОД КИЕВОМ
x

Читать также...

Осторожно: саентология! …или что всё-таки пытается «зайти» на Луганщину…

Автор, проведя какое-то время в социальных сетях Интернета, изыскал массу любопытной информации о попытках саентологов утвердиться в мировом социуме, и примеров подобной «легализации» … Одной из самых опасных международных тоталитарных сект является организация, созданная Роном Лафайетом ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com