Преступная халатность, за которую платят абоненты теплосети Лисичанска

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

В этом году в Лисичанске планируется повысить тарифы на отопление. Цена квадратного метра ориентировочно — 42-44 грн. Об этом пишет депутат Лисичанского городского совета Юлия Машута на странице Общественной счетной палаты в Facebook:
Что должна делать теплосеть:

Забезпечувати ліцензовану діяльність за принципом економічної доцільності та досягнення найнижчої собівартості діяльності з виробництва теплової енергії.

Утримувати джерела теплової енергії та технологічне обладнання для їх обслуговування, інше обладнання та устаткування відповідно до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж

А что в правилах?

Організація, що експлуатує теплову мережу, повинна систематично, за графіком, здійснювати контроль стану будівельних конструкцій, трубопроводів і устатковання, антикорозійного покриття і теплової ізоляції трубопроводів теплової мережі із застосуванням сучасних ЗВТ і методів діагностики. Слід вести облік, систематизацію та аналіз виявлених дефектів за видами устатковання, виявляти причини, розробляти і впроваджувати заходи до запобігання виникненню дефектів. У разі відсутності сучасних ЗВТ і методів діагностики, як виняток, можливим є застосування шурфовок.
Після виконання ремонтно-відновних та інших робіт у місцях їхнього проведення всі будівельні і теплоізоляційні конструкції і антикорозійні покриття теплової мережі має бути відновлено і захищено від потрапляння вологи до трубопроводу.

Ниже на фото пример выполнения КП «Лисичансктеплосеть» законодательства Украины. (фото сделаны на трех микрорайонах з-да РТИ")

Тем временем, депутаты Лисичанского городского совета от ОППОблока отказались принимать мораторий на тарифы ЖКХ, в тексте которого, в том числе, предлагалось принять программу энергосбережения для уменьшения себестоимости услуг.


Интернет реклама УБС

Предыдущий У Луганській області триває збір ранніх зернових та зернобобових культур
Следующий Луценко анонсировал прямую телефонную линию ГПУ для сообщений о сепаратизме
x

Читать также...

Декларирование 2016: САМОЛЬЦЕВА ЛИЛИЯ, помощник народного депутата С.Дунаева

САМОЛЬЦЕВА ЛИЛИЯ АЛЕКСАНДРОВНА, являясь помощником на постоянной основе (является государственным служащим) народного депутата по 107 округу от партии Оппозиционный блок Сергея Дунаева, прославилась тем, что на сессии Лисичанского городского совета 27.10.2017 года подняла руку на ...