Преступная халатность, за которую платят абоненты теплосети Лисичанска

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

В этом году в Лисичанске планируется повысить тарифы на отопление. Цена квадратного метра ориентировочно — 42-44 грн. Об этом пишет депутат Лисичанского городского совета Юлия Машута на странице Общественной счетной палаты в Facebook:
Что должна делать теплосеть:

Забезпечувати ліцензовану діяльність за принципом економічної доцільності та досягнення найнижчої собівартості діяльності з виробництва теплової енергії.

Утримувати джерела теплової енергії та технологічне обладнання для їх обслуговування, інше обладнання та устаткування відповідно до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж

А что в правилах?

Організація, що експлуатує теплову мережу, повинна систематично, за графіком, здійснювати контроль стану будівельних конструкцій, трубопроводів і устатковання, антикорозійного покриття і теплової ізоляції трубопроводів теплової мережі із застосуванням сучасних ЗВТ і методів діагностики. Слід вести облік, систематизацію та аналіз виявлених дефектів за видами устатковання, виявляти причини, розробляти і впроваджувати заходи до запобігання виникненню дефектів. У разі відсутності сучасних ЗВТ і методів діагностики, як виняток, можливим є застосування шурфовок.
Після виконання ремонтно-відновних та інших робіт у місцях їхнього проведення всі будівельні і теплоізоляційні конструкції і антикорозійні покриття теплової мережі має бути відновлено і захищено від потрапляння вологи до трубопроводу.

Ниже на фото пример выполнения КП «Лисичансктеплосеть» законодательства Украины. (фото сделаны на трех микрорайонах з-да РТИ")

Тем временем, депутаты Лисичанского городского совета от ОППОблока отказались принимать мораторий на тарифы ЖКХ, в тексте которого, в том числе, предлагалось принять программу энергосбережения для уменьшения себестоимости услуг.


Интернет реклама УБС

Предыдущий У Луганській області триває збір ранніх зернових та зернобобових культур
Следующий Луценко анонсировал прямую телефонную линию ГПУ для сообщений о сепаратизме
x

Читать также...

Потешная война Дунаева со своим пиролизом

Очень смешно выглядит бой депутатов от оппозиционного блока под предводительством Дунаева против Луганскпереработки! Особенно, когда этой «борьбой» вместе с оппоблоком занимается и Иван Полупанов, а виноватым оказался Савченко! Попытка Вани организовать свою маленькую компанию и ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com