Порушуючи закон, ОВК №114 не видає посвідчення спостерігачів постраждалим мешканцям будинку №17 в м.Лисичанську від кандидата Є. ПУШКО-ЦИБУЛЯК

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

 

 

 

 

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 114 грубо порушила законне право кандидата в народні депутати України Єлизавети ПУШКО-ЦИБУЛЯК в реєстрації офіційних спостерігачів. Як, ми писали раніше, серед 77-ми поданих кандидатур на офіційних спостерігачів сімдесят заявників, це постраждалі мешканці зруйнованого під час бойових дій багатоквартирного будинку №17 в м.Лисичанську. На такі неправомірні дії комісії було складено акт  порушення закону і подано скаргу.

 

У Луганській  області відбувається цікава ситуація, коли Луганське обласне відділення  Комітету виборців України (ЛОВ КВУ- голова Олексій Свєтіков), ретельно відслідковує дії окремих кандидатів, проводить дороге соціологічне опитування — де чомусь відсутня половина кандидатів (нехай з умовним нульовим результатом), які активно проводять агітаційну виборчу компанію («тільки 14-ть із 107-ми кандидатів проводять агітацію»- як заявило радіо «Пульс»), але майже відсторонилося від моніторингу і контролю роботи окружної виборчої комісії.

 

Тим часом, в ОВК №114 відбуваються наступні події.

 

11 липня 2016 року до Окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 114  (ОВК)  від  кандидата в народні депутати України ПУШКО-ЦИБУЛЯК Єлизавети Михайлівни (довіреною особою Сергієм Копиловим) відповідно до вимог п.6 статті  78 Закону України «Про вибори народних депутатів України» були надані наступні документи для реєстрації:   1) П О Д А Н Н Я про реєстрацію 77-ми офіційних спостерігачів;  2)  Заяви про згоду бути офіційним спостерігачем від кандидата у народні депутати України Пушко-Цибуляк Єлизавети Михайлівни в одномандатному виборчому окрузі № 114 на проміжних виборах народного депутата України 17 липня 2016 року  від 77-ми громадян України;  3) Ксерокопії першої та другої сторінок паспорта громадянина України усіх 77-ми заявників. Інших вимог і документів  для реєстрації офіційних спостерігачів закон не передбачає.

 

 

 

Регистрация наблюдателей

На фото довірена особа від  кандидата в народні депутати України Є. Пушко- Цибуляк Сергій Копилов, 11 липня 2016 року реєструє подання на офіційних спостерігаців

 

 

Відповідно до вимог п.8 статті  78 вищеназваного  Закону «Окружна виборча комісія здійснює реєстрацію офіційних спостерігачів у відповідному одномандатному окрузі та видає їм посвідчення за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, не пізніше наступного дня після внесення подання». Тобто, згідно закону посвідчення повинні були видані 12 липня.

 

14.07.2016р. до ОВК зверталась довірена особа кандидата  Сергій Копилов,  але комісія безпідставно відмовила у видачі посвідчень офіційних спостерігачів, посилаючись на те, що  не надано подання у електронному вигляді, але таких вимог закон не передбачає (п.6 ст.78).

 

15.07.2016р. від  кандидата в народні депутати України ПУШКО-ЦИБУЛЯК Єлизавети Михайлівни до  Окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 114  (ОВК)    з письмовою заявою звернулась довірена особа кандидата  Сергій Копилов з вимогою негайно, зараз і невідкладно  видати  77  посвідчень офіційних спостерігачів   від  кандидата в народні депутати України ПУШКО-ЦИБУЛЯК Єлизавети Михайлівни. Але посвідчення, так і не були надані.

 

«Я в край здивований і стурбований такими діями Окружної виборчої комісії №114, звертався спочатку «устно»- відмовили, звернувся письмово, теж не видали посвідчень офіційних спостерігачів від кандидата в народні депутати України Єлизавети ПУШКО-ЦИБУЛЯК.  Тому ми склали акт порушення закону і зареєстрували скаргу на ОВК.  Стурбований тим, що не тільки порушується закон і інтереси кандидата, що ставить під сумнів результати виборів. Але більше стурбований тим, що порушені права моїх земляків, з якими я спільно мешкаю в громаді  Лисичанська і які вже і так постраждали від слабих дій держави по захисту закону»- розповідає довірена особа від  кандидата в народні депутати України Є. Пушко- Цибуляк Сергій Копилов.

 

«Ми писали заявления, провели такую большую работу, а  с нами так поступает не по закону избирательная комиссия, просто нет слов»- ледь стримуючи емоції каже голова ініціативної групи  постраждалих мешканців зруйнованого під час бойових дій багатоквартирного будинку №17 в м.Лисичанську Анатолій Нагорний.

 

 

Володимир ХАПЧУК

 

vhapchyk@gmail.com

кандидата в народні депутати України ПУШКО-ЦИБУЛЯК Єлизавети Михайлівни кву ЛОО КВУ ЛОО КИУ Луганське обласне відділення Комітету виборців України Олексій Свєтіков Порушуючи закон ОВК №114 не видає посвідчення спостерігачів постраждалим мешканцям будинку №17 в м.Лисичанську від кандидата Є. ПУШКО-ЦИБУЛЯК постраждалі мешканці зруйнованого під час бойових дій багатоквартирного будинку №17 в м.Лисичанську ПУШКО-ЦИБУЛЯК Єлизавети Михайлівни радио Пульс тільки 14-ть із 107-ми кандидатів проводять агітацію"- як заявило радіо «Пульс»

Интернет реклама УБС

Предыдущий Бойцу «Торнадо» присудили шесть лет за изнасилование
Следующий Переселенцев «Ощадбанк» просит не спешить обращаться в августе по поводу электронных пенсионных удостоверений
x

Читать также...

Про встановлення весняно–літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Луганської області у 2019 році

Відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Луганській області від 11 березня 2019 року № 19/од «Про встановлення весняно – літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Луганської ...