Основна причина відсутності в Лисичанську води – халатність місцевої влади

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

1467199754_new-16434-2011-06-10

У Лисичанську більше тижня була повністю відсутня подача питної води по вулицях Гущенко, Філонова, Л.Шевцової та прилеглих до них вулиць.

Без будь-яких повідомлень населення, так званий «мараторій» на нормальне водопостачання почав діяти з 20 червня 2016

Керівництво водоканалу про проблеми відсутності води знає, по крайній мірі, так говорить, і намагається їх вирішувати. Як розповів директор ЛКСП «Лисичанськводоканал», проблема відсутності води — це, перш за все, зношеність водогонів, відсутність коштів для ремонту мережі та постійні поломки запірного обладнання (засувок), які виводяться з ладу через понаднормовий термін їх експлуатації.

На неодноразові звернення містян до міської влади щодо відсутності у них водопостачання, чиновники не вигадали нічого кращого ніж зробити вигляд, що про проблему це не чули.

Бездіяльність місцевої влади, а зокрема голови Лисичанської міської ради С.Шиліна – залишається одною із основних проблем містян. Нинішній мер, не зважаючи на численні прохання місцевих мешканців вирішити проблему з подачею питної води, не здійснює ніяких дій у вказаному напрямку.

Практично важко займатися управлінською діяльністю і допомагати мешканцям міста, коли просто на просто їх грабуєш та замість виділення коштів на ремонт водогону хоча б на найбільш проблемних ділянках – розсовуєш гроші громади по карманах.

 

 

 


Интернет реклама УБС

Предыдущий Гриценко обвинил Порошенко в тяжелом криминальном преступлении
Следующий В Раду от 114 округа на Луганщине идет известная «плакальщица ДНР» (ФОТО)
x

Читать также...

«Где системная борьба депутатов, фракций и местных организаций партий в интересах избирателей», спросил лисичанский депутат С.Копылов на отчете перед избирателями

В субботу 3 декабря в 14-00 в актовом зале лисичанской общеобразовательной школы №12 состоялся отчет перед избирателями о проделанной работе за год депутата Лисичанского городского совета Сергея Копылова, члена фракции «БПП «Солидарность». На встрече присутствовало ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com