Моніторінг ГО «СХІДНА ВАРТА»: як депутати Лисичанської міськради інформують раду та її виконавчі органи про результати обговорення свого звіту

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

лисичанск сессионный зал

З письмовим звітом за рік діяльності Лисичанського міського голови кожний бажаючий може ознайомитися на сайті Лисичанської міської ради. В деяких питаннях звіт може і не витримувати критики, але він є і виборці можуть порівняти діяльність свого міського голови з діяльністю мерів сусідніх громад, або з наступним річним звітом голови.

 

Згідно п.2. ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» «Звіт депутата місцевої ради повинен містити відомості  про  його  діяльність  у раді та в її органах,  до яких його обрано,  а  також про його роботу у виборчому окрузі, про прийняті радою та її органами  рішення,  про  хід  їх виконання,  про особисту участь в обговоренні,  прийнятті та в організації виконання рішень ради, її  органів, а також доручень виборців свого виборчого округу». Але з письмовими звітами про діяльність за звітній рік депутатів Лисичанської міської ради виборці не можуть ознайомитися на сайті Лисичанської міської ради, оскільки звітів там не має. З цього приводу можна зробити висновок: депутати не поспішають і не бажають систематизовано у документальному (письмовому) вигляді звітувати перед мешканцями громади Лисичанська.

 

Згідно п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради «інформує раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю».

Громадська організація «СХІДНА ВАРТА» 01.03.2017р. звернулася до міського голови і секретаря Лисичанського міської ради з проханням:  «надати інформацію хто з депутатів виконав норму п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» і проінформував Лисичанську міську раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту (станом до 28.02.2017 року) і що саме було у таких звітах.  Які були  зауваження і  пропозиції, висловлені  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю?».

У відповіді на цей  лист були надані копії інформації про результати обговорення  «устних» звітів деяких (але не всіх! 17-ти із 36-ти) депутатів на зустрічах з виборцями.  Прес-служба ГО «СХІДНА ВАРТА» починає публікувати інформацію надану депутатами (слідкуйте за анонсами).

 

Прес-служба ГО «СХІДНА ВАРТА»

Про статус депутатів місцевих рад схидна варта Як депутати Лисичанської міськради інформують раду

Интернет реклама УБС

Предыдущий Захоплена держава
Следующий Шість питань, які наказали виборці депутату Андрію Ажипі при обговоренні його звіту
x

Читать также...

Народный депутат от Оппоблока Сергей Дунаев преднамеренно блокирует регистрацию депутата Лисичанского горсовета

В Лисичанске Партия «Оппозиционный блок» и ее руководитель, местный нардеп и олигарх во власти Сергей Дунаев в очередной раз показал «кто в городе хозяин». Не секрет, что для таких, как Дунаев и его «посипак», Законы ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com