Лисичанський міський суд Луганської області виніс вирок інформатору терористів

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Місцевий мешканець без вагань погодився на пропозицію «оперуповноваженого Міністерства державної безпеки» «ЛНР» збирати і передавати інформацію про сили і засоби, залучені для проведення АТО. Шпигувати мав на  території, яку контролюють наші військові.

Протягом 2017 року він регулярно їздив у Луганськ та повідомляв свого куратора про розташування блокпостів на українській території, наявність військової техніки, а також про осіб, яких можна легко схилити на бік «МДБ ЛНР».

Він також передавав дані про автомобілі працівників правоохоронних органів Лисичанська, які «ЛНР» планувало підірвати.

Цього року шпигун вкрав із військомату документ з даними внутрішньо переміщених осіб, які пройшли відбір на службу в ЗСУ та для комплектації підрозділів територіальної оборони. Терористи хотіли їх завербувати.

Шпигуна затримали. Проти нього порушили кримінальну справу за частиною 1 статті 258-3 КК України, яка передбачає відповідальність за сприяння діяльності терористичної організації. Такий злочин карається позбавленням волі на строк від восьми до 15 років з конфіскацією майна. Щоб пом'якшити вирок, обвинувачений визнав провину і співпрацював зі слідством. Суд відправив його за грати на вісім років без конфіскації майна.


Интернет реклама УБС

Предыдущий «Жидкие проблемы» КСП «Лисичанскводоканал»
x

Читать также...

Тренинг «Коммуникационная стратегия и визуализация данных» для представителей общественности и общественных активистов

Общественная сеть «СВОИ» при поддержке посольства Нидерландов приглашает представителей общественных организаций, волонтеров и общественных активистов на двухдневный тренинг «Коммуникационная стратегия и визуализация данных», который состоится в г.Лисичанск 24.05. — 25.05.2018 г. Как рассказать о себе, как ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com