Ландик решил сдать доказательства преступлений Ефремова- идет на выборы в 114?

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

 

 

 

 

Ландік заявив, що готовий передати докази злочинів лідера ПР; на екс-нардепа вже чекають у ГПУ

105752

На Ландіка чекають у Генпрокуратурі в понеділок, 30 травня, з 09:00

Колишній народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландік заявив, що готовий надати Генеральній прокуратурі України (ГПУ) докази фальсифікації підсумків виборів у Луганській обл. та інформацію про злочини колишнього лідера фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова. Про це він сказав в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Я можу звернутися до пана Луценка: покличте, я вам за 10 хвилин розповім всю систему виборчої кампанії в Луганській області. Там ніхто ніколи не голосував, там все завжди писалося. І хоч зараз ідіть арештовуйте», — сказав Ландік.

У ГПУ вже відреагували на заяву екс-нардепа. Так, прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган у коментарі телеканалу «112 Україна» повідомила, що керівник наглядового відомства запрошує Ландіка відвідати Головне слідче управління Генпрокуратури та передати правоохоронцям всі наявні у нього матеріали щодо так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. На Ландіка чекають у ГПУ в понеділок, 30 травня, з 09:00.

 

Раніше колишній перший заступник голови Служби безпеки України (СБУ) Віктор Трепак заявив в інтерв’ю ZN.UA, що передав НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців. За його словами, йдеться про так звану «чорну бухгалтерію» Партії регіонів із загальними виплатами на суму близько 2 млрд дол. Як зазначив Трепак, серед фігурантів цих матеріалів – посадові особи найвищого рівня, міністри і керівники відомств, народні депутати, відомі політики, громадські діячі, представники міжнародних організацій, судді, в т. ч. вищих судових інстанцій.

У суботу, 28 травня, директор НАБУ Артем Ситник підтвердив інформацію про передачу очолюваному ним відомству документів «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

Джерело: 112.ua

 

 

александр ефремов Ландіка чекають у Генпрокуратурі Ландик решил сдать доказательства преступлений Ефремова- идет на выборы?

Интернет реклама УБС

Предыдущий «Как в БПП вы не садитесь»- Головой 114 ОИК стал Байрамов
Следующий О трагедии «с душком» в Лисичанском роддоме уже пишут в Одессе
x

Читать также...

Страшное слово «Томос». Стоит ли Луганщине бояться создания поместной церкви?

Перефразируя известное выражение, можно сказать так: если мы не будем касаться темы автокефалии, автокефалия сама коснется нас. Томос все ближе — 31 августа 2018 г. Вселенский Патриарх Варфомомей на встрече с патриархом РПЦ Кириллом заявил, что ...