КП «Лисичансктеплосеть» нанесла 23 млн. убытков- заявила в 2014 году прокуратура! Где суд?

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

01.04.2014  на сайте Луганской областной  прокуратуры http://lug.gp.gov.ua/ была опубликована следующая информация: 

 

«Керівники Лисичанська спричинили збитки державі на суму понад 23 млн грн

Прокуратура Луганської області за результатами перевірки в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів у бюджетній сфері розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання владою посадовими особами Лисичанської міської ради за ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем)

Перевіркою встановлено, що посадовцями прийнято рішення, яким зобов'язано КП „Лисичанськтепломережа“ здійснювати нарахування за послуги теплопостачання для споживачів на рівні, що не відповідає економічно обгрунтованим витратам, без відповідного відшкодування в подальшому. Про це повідомив заступник прокурора області Сергій Бєсєда.

За його словами, такі дії спричинили збитки комунальному підприємству на суму понад 23 млн.грн.

Наразі досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Луганської області».

 

В общественной инициативе «Лисичанск STOP коррупции»  задаются вопросом, как продвигаются результаты досудебного расследования и когда будет суд по криминальным преступлениям в КП «Лисичансктеплосеть»?

КП "Лисичансктеплосеть" нанесла 23 млн. убытков- заявила в 2014 году прокуратура! Где суд? КП "Лисичанськтепломережа" Прокуратура Луганської області

Интернет реклама УБС

Предыдущий Новости СММ ОБСЕ (Донбасс) за 14 июня 2016
Следующий Новости СММ ОБСЕ — Луганская область за 15 июня 2016
x

Читать также...

Декларирование 2016: САМОЛЬЦЕВА ЛИЛИЯ, помощник народного депутата С.Дунаева

САМОЛЬЦЕВА ЛИЛИЯ АЛЕКСАНДРОВНА, являясь помощником на постоянной основе (является государственным служащим) народного депутата по 107 округу от партии Оппозиционный блок Сергея Дунаева, прославилась тем, что на сессии Лисичанского городского совета 27.10.2017 года подняла руку на ...