День Героїв Небесної сотні

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Два роки Революції Гідності та російсько-української війни на сході країни стали переломними історичними подіями. В Лисичанську всі бажаючі віддати шану учасникам державотворчих подій та героям Майдану можуть прийти о 16:00 год. на центральну площу міста, де відбуватимуться урочистості.

Події на Майдані та на Східному фронті проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість українських захисників, які ціною свого здоров’я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни. 

Звертаємося до громадських активістів, педагогів, учнів, студентів та батьків із закликом належно вшанувати героїзм українських захисників. І тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

20 лютого – у День Героїв Небесної Сотні, а також щорічно – у День захисника України 14 жовтня пам’ятаймо про них, знайомих і не знайомих; вони виконали свій обов’язок перед народом і країною.

Також вважаємо, що в час, коли кращі люди нашої країни жертвують своїм життям і здоров’ям заради нас, творять історію нових Збройних Сил України, відзначати, нехай навіть «за звичкою», 23 лютого — скасований як свято Указом Президента №806/2014 від 14 жовтня 2014 року день армії чужої держави, яка забирає життя українських громадян і плюндрує українську землю, було б і непатріотично, і аморально.

Маємо власну країну, власну історію, власну армію, власні свята, власну гідність.

Слава Україні! Героям слава!


Интернет реклама УБС

Предыдущий Смогут ли Лисичанские СолидарностьРадикалыСамопомощь противостоять Проекту регламента Оппозиционеров?
Следующий Прокуратура Луганщини завадила укриттю поліцейськими 13 злочинів, у тому числі в Лисичанську
x

Читать также...

«Где системная борьба депутатов, фракций и местных организаций партий в интересах избирателей», спросил лисичанский депутат С.Копылов на отчете перед избирателями

В субботу 3 декабря в 14-00 в актовом зале лисичанской общеобразовательной школы №12 состоялся отчет перед избирателями о проделанной работе за год депутата Лисичанского городского совета Сергея Копылова, члена фракции «БПП «Солидарность». На встрече присутствовало ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com