Декларації подали. Що далі? (інфографіка)

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Е-декларування — дуже потужний інструмент очищення влади від корупціонерів, але для того, щоб він запрацював, кожен повинен почати його використовувати. Як? Розповіли представники Коаліції «Декларації під контролем» на брифінгу на тему «Декларації подали. Що далі?», який відбувся 21 листопада.

Декларації подано — що далі?

У брифінгу взяли участь Sasha Drik (Координатор Коаліція «Декларації під контролем», Голова Ради Громадський люстраційний комітет), Oleksandr Lemenov (Керівник секретаріату Коаліції, менеджер антикорупційної групи Reanimation Package of Reforms (Реанімаційний Пакет Реформ...), Evgen Chernyak (юридичний радник Коаліції, старший аналітик Transparency International Ukraine), Halia Chyzhyk (Центр демократії та верховенства права CEDEM), Єгор Соболєв (Народний депутат України, Голова Комітету ВРУ з питань запобігання та протидії корупції).

Які види контролю і перевірок проводить НАЗК?

Символічною стала дата проведення брифінгу, яка співпала із третьою річницею початку Революції гідності. Е-декларування — це реальний інструмент для очищення влади від корупціонерів, але його успіх залежить від громадян — як і три роки тому, коли починався Євромайдан. Активісти закликали громадян контролювати та перевіряти декларації посадовців, знаходити невідповідності, повідомляти про це відповідні органи та допомагати зупиняти будь-які атаки на систему електронного декларування.
На брифінгу були представленні інфографіки, розроблені членами Коаліції «Декларації під контролем», які висвітлюють інформацію щодо можливостей здійснення перевірки декларацій. Як самостійно перевірити декларації? В чому полягає повна перевірка? В чому полягає моніторинг способу життя? Які види покарань передбачені?

Як самостійно перевірити декларацію на невідповідності?

Представники Коаліції «Декларації під контролем» продемонстрували конкретний приклад проведення громадської перевірки декларації, якою стала декларація народного депутата України від Радикальної партії Андрія Лозового. Активісти також анонсували кампанію під назвою «Голубе сизий, поясни або піди».

Заяву до НАЗК щодо перевірки декларації Лозового Андрія одразу після брифінгу було надіслано до НАЗК. Далі буде!
декларации

Интернет реклама УБС

Предыдущий Главный военный прокурор Анатолий Матиос, который участвует в конкурсе на должность главы Госбюро расследований, отказался пояснить происхождение почти 34 млн грн «дивидендов» семьи
Следующий Сборная Лисичанска и Северодонецка завоевала 2-е место по кикбоксингу в Днепропетровской области и 24 медали
x

Читать также...

Осторожно: саентология! …или что всё-таки пытается «зайти» на Луганщину…

Автор, проведя какое-то время в социальных сетях Интернета, изыскал массу любопытной информации о попытках саентологов утвердиться в мировом социуме, и примеров подобной «легализации» … Одной из самых опасных международных тоталитарных сект является организация, созданная Роном Лафайетом ...