«Активнее бороться с УПЫРЯМ-чиновниками в исполкоме совета...»- наказ виборців депутату М.Шевченко

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Депутат Микита Шевченко (другий зліва в першому ряду) на сессії Лисичанської міської ради (серпень 2016р.)

 

Згідно п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради «інформує раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю».

Громадська організація «СХІДНА ВАРТА» 01.03.2017р. звернулася до міського голови і секретаря Лисичанського міської ради з проханням:  «надати інформацію хто з депутатів виконав норму п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» і проінформував Лисичанську міську раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту (станом до 28.02.2017 року) і що саме було у таких звітах.  Які були  зауваження і  пропозиції, висловлені  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю?».

У відповіді на цей  лист були надані копії інформації про результати обговорення  звітів деяких (але не всіх! 17-ти із 36-ти) депутатів на зустрічах з виборцями.  Прес-служба ГО «СХІДНА ВАРТА» оприлюднює інформацію надану депутатами (слідкуйте за анонсами).

Нижче публікуємо інформацію депутата Микити Шевченко про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю.

Згідно п.3 цієї інформації виборці давали наказ депутату Микиті Шевченко «Активнее бороться с УПЫРЯМ-чиновниками в исполкоме совета, Лисичанского совета отстаивая права жителей города».  З іншими наказами виборців знайомтесь у нижче наведеному документі.

 

 

 


Громадськість міста Лисичанська

контролюйте 

 ВИКОНАННЯ НАКАЗІВ ВІБОРЦІВ

депутатами Лисичанської міської ради!

 Від вашого контролю залежить ваша якість життя в громаді!


депутат лисичанськ міська рада схидна варта шевченко микита

Интернет реклама УБС

Предыдущий «Продолжить работу по остеклению…и капремонту дорог»- наказ виборців депутату О.Ратушній
Следующий Новости СММ ОБСЕ (Донбасс) 14 апреля 2017
x

Читать также...

Щупальца «русского мира» в Лисичанском городском совете?

Уже более месяца в Лисичанском городском совете идет противостояния полярных политических сил за контроль над развитием города Лисичанска. Представители партии «Оппозиционый блок» (учитывая их «региональское» прошлое)  систематически оправдываются (виня при этом в своих промахах демократическую ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com