130 из 133 избирательных комиссий в округе-114 на Луганщине начали работать

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

 

твой голос убивает фальсификацию

 

 

130 зі 133 виборчих комісій на Луганщині розпочали роботу

Виборчий процес на 114 виборчому окрузі Луганщини розпочався: о 8.00 відкрились 130 зі 133 дільничних виборчих комісій. У зв’язку зі змінами у складі не відкрились дільничні комісії селі у Новолимарівка Біловодського району та селах Сотине та Верхня Богданівка Станично-Луганського району. Дільничні виборчі комісії працюватимуть до 20.00 год.

Нагадуємо, що до складу ОВК №114 входять Біловодський, Марківський, Міловський, Новопсковський та Станично-Луганський райони. Кількість кандидатів у депутати, які беруть участь у перегонах — 107, у тому числі висунутих партіями – 13, шляхом само висування -94. Спостереження за дотримання законодавства під час виборчого процесу здійснюють: від кандидатів – 111 довірених осіб та 1500 офіційних спостерігачів, а також 168 спостерігачів від громадських організацій.

http://loga.gov.ua/

130 из 133 избирательных комиссий в округе-114 на Луганщине начали работать

Интернет реклама УБС

Предыдущий В Лисичанске долги по зарплате составляют 33,2 млн. грн., или 74% от всех долгов Луганщины
Следующий В с.Евсуг Беловодского р-на Луганской области на 17-00 явка 42%
x

Читать также...

Луценко внес представление на еще одного нардепа — Сергея Дунаева

Генеральный прокурор Юрий Луценко внес представление о даче согласия на привлечение к уголовной ответственности народного депутата Украины Сергея Дунаева. Об этом сообщила пресс-секретарь генпрокурора Лариса Сарган в Facebook. Сообщается, что текст представления направлен Председателю ВР ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com